top of page

Endüstriyel Ürünler

filtrasyon01.jpg
FİLTRASYON SİSTEMLERİ

Sudaki kirletici unsurların gideriminde kullanılan öncelikli arıtma ünitelerinin başında multimedia filtreleri gelmektedir. Bu sistemler Partikül olarak adlandırılan akm, kum, silis vb kaba parçacıkların gideriminde kullanılır.

yumusatma04.jpg
YUMUŞATMA SİSTEMLERİ

Suda içerisinde en çok sıkıntı oluşturan parametrelerin basında kireç gelmektedir. Kireç daha çok su içerisinde erimiş halde bulunan kalsiyum ve magnezyum iyonları başta olmak üzere +2 değerlikli iyonlardan kaynaklanmaktadır.

reverse01.jpg
REVERSE OSMOS SİSTEMLERİ

Klasik antım sistemlerin yetersiz kaldığı sularda (Deniz suyu, iletkenliği yüksek kuyu suyu vs.) uygulanan Ters osmos prensibi çok üstün nitelikli su antımı yapmaktadır. Ters osmos sisteminin çalışma prensibi, cihaz üzerinde bulunan yan geçirgen membranlar sayesindedir.

atiksu_endustriyel.jpg
ENDÜSTRİYEL ATIKSULAR

Fabrikalar ve sanayi kuruluşları tarafından işletme sırasında kullanılan sular endüstriyel atıksular olarak adlandırılmaktadır. Endüstriyel atıksuların arıtma yöntemleri ise sanayinin türüne ve işletme şartlarına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

havuz02.jpg
ultra03.jpg
HAVUZ SİSTEMLERİ ve EKİPMANLARI

Kum Filtreleri, Klorinatörler, Panolar, Vanalar, Çekvalfler, Rakorlar, Aydınlatma Armatürleri, Havuz lzgaraları, Dip SüzgeçIeri,  Havuz Merdivenleri, Havuz Fırçaları, Trafolar, Saunalar, Jacuzziler.

ULTRAVİYOLE SİSTEMLERİ

Arıtma ünitelerinin son aşamasında, genel kullanımdan hemen önce kullanılan ultraviyole sistemlerinden en iyi verimi elde edebilmek için, ön arıtma ekipmanlarının doğru seçilmesi gerekmektedir. 

bottom of page