top of page

Hakkımızda

Ülkemizde nüfus artışı ve sanayileşmeye bağlı olarak doğal kaynakların azalması, kirlenmesi sonucu su arıtma sistemlerine büyük ihtiyaçlar duyulmuştur. Milyonlarca kişi içme suyu ve kullanma suları konusunda problemler yaşıyor.

Çözüm üretmek için 1992 yılında yola çıkan CANTEK SU ARITMA SİS.LTD.ŞTİ. bugüne kadar endüstriyel ve evsel arıtma alanında sayısız projeye imza atmıştır. EGE ve AKDENİZ bölgesinde ki bu işe ilgi duyan firmalara 16 yıldır teknik bilgi ve ekipman temin etmekteyiz. 1992'den 2000 yılına kadar Necatibey [ad. / Istanbul'da bu hizmeti devam ettirdik. Bölgelere daha yakın olabilmek için 2000 yılında firmamızı Bodrum'a taşıdık.

 

Firmamız Su Arıtma Sistemlerinde Uluslararası standartlara uygun, yüksek kalitedeki ürünleri rekabetçi fiyatlarla ve üstün nitelikli servis hizmetiyle sunmayı ilke edinmiştir. Müşterilerin ihtiyaçlarını sorunsuz karşılayacak kaliteli bir su arıtma ünitesi ancak yüksek kalitede ekipmanlarla kurulur. Hizmet anlayışımızın en önemli noktası ürünlerimize uyguladığımız 5 YIL GARANTI ve ÜCRETSIZ SERVIS desteğidir. Ancak sadece ekipman ve garanti temininin yeterli olmayacağı, teknik bilgi, proje ve servis desteğininde hizmette vazgeçilmez unsurlar olduğu inancındayız. Müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek için teknik alt yapıya sahip kadromuz sürekli eğitimden geçmekte ve sektördeki yenilikleri takip etmektedir.

 

Hedefimiz, su arıtma sistemlerinde müşterilerimizin ihtiyaçlarının tümüne cevap verebilecek hale gelmek ve yüksek kalitedeki hizmet anlayışımızla uzun yıllar siz değerli müşterilerimizle birlikte çalışmaktır.  Ekolojik dengenin maksimum düzeyde korunabildiği daha yeşil ve daha güzel bir dünya dileklerimizle, KONUTLARDA, SITELERDE, İŞYERLERİNDE, OTELLERDEKI içme, kullanma, atıksu problemlerinizi çözelim.

 

Saygılarımızla


SORUMLU OLMAK TEMEL İLKEMİZDİR.
İLERİYE YÖNELİK DÜŞÜNMEK BUNU MÜMKÜN KILAR.
YENİLİKÇİ OLMAK HER ŞEYİN ÖZÜDÜR.
İŞİN ESASI VERİMLİLİKTİR.

logolar.gif
bottom of page