top of page

Evsel Ürünler

dayicon-KAPALI KASA 1.jpeg
IMG-20220221-WA0008[1].jpg
evsel_atiksu.jpg
reverse_osmos_urunu_edited.jpg
havuz03.jpg
ultraviyole_sistemi_01.jpg
Tezgah Altı Su Arıtma Sistemleri

6 aşamalı, tezgah altı reverse osmosis su arıtma cihazı, yüksek teknolojinin en son olanaklarının kullanıldığı üst düzey bir su arıtırım projesidir.

YUMUŞATMA SİSTEMLERİ

Suda içerisinde en çok sıkıntı oluşturan parametrelerin basında kireç gelmektedir. Kireç daha çok su içerisinde erimiş halde bulunan kalsiyum ve magnezyum iyonları başta olmak üzere +2 değerlikli iyonlardan kaynaklanmaktadır.

EVSEL ATIKSULAR

Evsel atıksular, daha yavaş tesirli miktar olarak fazla, endüstriyel atıksular ise miktar olarak az olup etkileme yönünden daha tesirlidir. Evvel atıksular Askıda, koloidal ve çözünmüş halde organik ve inorganik maddeler ihtiva eder. 

REVERSE OSMOS SİSTEMLERİ

Klasik antım sistemlerin yetersiz kaldığı sularda (Deniz suyu, iletkenliği yüksek kuyu suyu vs.) uygulanan Ters osmos prensibi çok üstün nitelikli su antımı yapmaktadır. Ters osmos sisteminin çalışma prensibi, cihaz üzerinde bulunan yan geçirgen membranlar sayesindedir.

HAVUZ SİSTEMLERİ ve EKİPMANLARI

Kum Filtreleri, Klorinatörler, Panolar, Vanalar, Çekvalfler, Rakorlar, Aydınlatma Armatürleri, Havuz lzgaraları, Dip SüzgeçIeri,  Havuz Merdivenleri, Havuz Fırçaları, Trafolar, Saunalar, Jacuzziler.

ULTRAVİYOLE SİSTEMLERİ

Arıtma ünitelerinin son aşamasında, genel kullanımdan hemen önce kullanılan ultraviyole sistemlerinden en iyi verimi elde edebilmek için, ön arıtma ekipmanlarının doğru seçilmesi gerekmektedir. 

bottom of page