top of page

Ürünler

Ultraviyole Sistemleri

U.V. cihazları diğer kimyasal yöntemlere göre en etkili ve güvenilir sterilizasyon yöntemi olarak bilinmektedir. Sistem, Suyun U.V. ışınlarına maruz bırakılması ile canlının DNA'sının bozunması sonucu etkisiz hale getirilmesi esasına dayanır. 

Arıtma ünitelerinin son aşamasında, genel kullanımdan hemen önce kullanılan ultraviyole sistemlerinden en iyi verimi elde edebilmek için, ön arıtma ekipmanlannın doğru seçilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde sudan giderilmeyen portiküller üzerinde yaşan babakteriler, ultraviole Işınlarından kurtularak tehlike oluşturmaya devam eder. Sistemden en iyi verimi olabilmek için, suyun mümkün olduğu kadar U.V. ışmianna maruz bırakılması gerekmektedir. Sistemlerimiz suyun sistem içerisinde dolaşımını artırarak daha fazla UV ışınına maruz bırakılmasını saglar. Bu şekilde sistemden elde edilen başarım oranı %99 seviyelerine kadar getirilmektedir. 

Ultraviyole cihazIonmiz paslanmaz çelikten imal edilmiş olup uzun yıllar sorun yaratmadan kesintisiz hizmet verecek şekilde tosarlonmoktadır. Cihazla birlikte verilen kontrol panosundan da ayrıca lamba ömrünü takip edebilir ikaz lambasının yanmasıyla lamba değişimini gerçekleştirerek, sistemden kaynaklanabilecek zararları en aza indirebilirsiniz. Yılda bir kez lamba değişiminin dışında işletmene getirilen herhangi bir maliyet ve sorumluluk getirmeyen bu sistemler kolay kullanım pratik ve etkili çözümleriyle sektörün gözde ürünleri arasında gösterilmektedir. 

Birbirinden farklı model ve çeşitlerimizden size uygun ultraviyole sistemlerini satış mühendislerimizle belirlemek için bizi arayın. 


 

ultra01.jpg
ultra02.jpg
bottom of page