top of page

Ürünler

Ultraviyole Sistemleri

U.V. cihazları diğer kimyasal yöntemlere göre en etkili ve güvenilir sterilizasyon yöntemi olarak bilinmektedir. Sistem, Suyun U.V. ışınlarına maruz bırakılması ile canlının DNA'sının bozunması sonucu etkisiz hale getirilmesi esasına dayanır. 

Arıtma ünitelerinin son aşamasında, genel kullanımdan hemen önce kullanılan ultraviyole sistemlerinden en iyi verimi elde edebilmek için, ön arıtma ekipmanlannın doğru seçilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde sudan giderilmeyen partiküller üzerinde yaşan babakteriler, ultraviole Işınlarından kurtularak tehlike oluşturmaya devam eder. Sistemden en iyi verimi olabilmek için, suyun mümkün olduğu kadar U.V. ışmianna maruz bırakılması gerekmektedir. Sistemlerimiz suyun sistem içerisinde dolaşımını artırarak daha fazla UV ışınına maruz bırakılmasını saglar. Bu şekilde sistemden elde edilen başarım oranı %99 seviyelerine kadar getirilmektedir. 

Ultraviyole cihazlarımız paslanmaz çelikten imal edilmiş olup uzun yıllar sorun yaratmadan kesintisiz hizmet verecek şekilde tosarlonmoktadır. Cihazla birlikte verilen kontrol pasnosundan da ayrıca lamba ömrünü takip edebilir ikaz lambasının yanmasıyla lamba değişimini gerçekleştirerek, sistemden kaynaklanabilecek zararları en aza indirebilirsiniz. Yılda bir kez lamba değişiminin dışında işletmene getirilen herhangi bir maliyet ve sorumluluk getirmeyen bu sistemler kolay kullanım pratik ve etkili çözümleriyle sektörün gözde ürünleri arasında gösterilmektedir. 

Birbirinden farklı model ve çeşitlerimizden size uygun ultraviyole sistemlerini satış mühendislerimizle belirlemek için bizi arayın. 

SU KİMYASALLARI 
Arıtma sistemlerinin değişik kademelerinde sıkça kullanılan kimyasalları istenilen miktarlarda temin edebilirsiniz Firmamız stoklarında mevcut olan kimyasallarımızdan bazıları;

 
KLOR 
MEMBRAN ÜNİTELERİ YIKAMA KİMYASALLARI 
SILİPHOS 
ANTİSKALANT 
SODYUM METABİSÜLFİT 
ASİT 
KOSTIK 
ALÜMINYUM SÜLFAT ( Al2(SO4)3 ) 
DEMİR KLORÜR ( FeCI3 ) 
POLİELEKTROLİT 
REMİNERALİZASYON ZEOLİTLERİ ( AQUA JE ME PARLE ) 
ALEMİNYUMSÜLFAT 
POLİELEKTROLİT 
SÜLFİRİKASİT 
HİDROKLORİK ASİT 
SODYUMDİDROKSİT (KOSTİK) 
KİREÇ KALSYUMHİDROKSİT 
SOLDYUMBİSULFİT 

ultra01.jpg
ultra02.jpg
ultra03.jpg
bottom of page